^Powrót na górę

  • Frezarka do kamienia

    Wielofunkcyjne urządzenie do granitu. Możliwość frezowania liter i płaskorzeźb, grawerowanie grafik i wiercenie otworów do osadzania liter metalowych.

  • Ploter ARS2 500x700

    Najczęściej wybierany przez klientów..

  • Frezy do liternictwa. NOWOŚĆ!!!

    Frezy o zwiększonej wydajności. Cztery krawędzie tnące zapewniają znacznie większą trwałość od klasycznych frezów z jednym lub dwoma ostrzami.

       grawerka do kamienia, ploter grawerujący do granitu, maszyna do kucia portrtów, obrazy, wizerunki na granicie. Jesteśmy firmą produkcyjną, której działalność koncentruje się głównie wokół branży kamieniarskiej. W ciągu kilku lat działalności naszej firmy poznaliśmy potrzeby naszych klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i produkcji mobilnych ploterów grawerujących do granitu, szkła oraz innych gładkich powierzchni. Nasze urządzenia dzięki swej prostej konstrukcji są lekkie i łatwe w eksploatacji. Jednocześnie wykorzystanie wysokiej jakości podzespołów oraz elementów przeniesienia napędu gwarantuje niezwykłą precyzję oraz długi okres bezawaryjnej pracy. Koszt eksploatacji naszych urządzeń ogranicza się do wymiany narzędzia roboczego. Poza standardowymi rozmiarami ploterów, które znajdują się w naszej ofercie realizujemy także zamówienia na urządzenia  o innych wymiarach pola roboczego dostosowując je do potrzeb naszych klientów. Oprogramowanie sterujące, które wykorzystujemy jest stosunkowo proste zapewniając jednocześnie pracę na najwyższym poziomie. Nie sprawia ono problemów nawet osobom nie mającym wcześniej kontaktu z tego rodzaju oprogramowaniem.

     Indywidualne podejście do każdego projektu, regularny kontakt z naszymi klientami i ich cenne uwagi w czasie eksploatacji pomagają nam stale podnosić jakość naszych produktów i zwiększać grono zadowolonych klientów. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm docenili klienci nie tylko w Polsce  ale także w wielu krajach Europy.

 

 Nie wynalazłem koła ale wciąż znajduję dla niego nowe zastosowania

 Paweł Zawalski

 

 

 

Copyright © 2013. Pz Grawerki  Rights Reserved.